bitcoin era opinie

Bitcoin Era opinie: Czy jest to bezpieczne i legalne?

Podziel się

Celem naszej recenzji i analizy Bitcoin Era było ustalenie, w jakim stopniu prawdziwe są recenzje znalezione w Internecie na temat jego wydajności i rentowności. Mając to na uwadze, nasz zespół zarejestrował się i spędził wiele godzin, testując różne aspekty bota handlowego. Zrobiliśmy wszystko, co możliwe, aby przeanalizować go począwszy od procesu rejestracji, dokonywania wpłat, korzystania z konta demo, ustawiania strategii i aktywacji auto tradera aż po przeprowadzanie transakcji w ich imieniu.

Sprawdziliśmy również, jak dobrze platforma przestrzega przepisów i jak obsługa klienta reaguje na różne pytania. Dodatkowo, staraliśmy się ustalić przejrzystość platformy, sprawdzając zespół stojący za robotem i jak bardzo byli oni otwarci w kwestii swoich referencji. O platformie / oprogramowaniu Bitcoin Era
Nasz zespół stwierdził, że Bitcoin Era jest zaawansowanym auto-traderem, który jest doskonale przystosowany do obsługi potrzeb handlowych milionów użytkowników na całym świecie, bez napotkania przeszkód lub spadku wydajności. Ma szybszą reakcję rynku o 0,01 sekundy, dając swoim użytkownikom przewagę.

Robot wykorzystuje zaawansowane algorytmy i inteligentną analitykę do zbierania i dekodowania danych rynkowych przed dokonaniem przewidywań na temat prawdopodobnego ruchu cenowego Bitcoin. Ten wgląd jest osadzony w różnych strategiach handlowych i jest używany do wykonywania transakcji w imieniu użytkownika, zapewniając, że zarobi pieniądze poprzez zajmowanie długich i krótkich pozycji na rynku.

Założyciel i zespół Bitcoin Era

bitcoin era screen

Twórcą tego doskonałego robota handlowego jest podobno Robbie Ferguson. Jest on wykwalifikowanym programistą, który należał do pierwszych osób, które przyjęły Bitcoin (BTC).

Zaczął od wydobywania monet za pomocą swojego komputera. Spędziwszy trochę czasu na studiowaniu technologii, dostrzegł okazję, aby zrobić więcej poprzez handel, ponieważ giełdy zaczęły się uruchamiać, a BTC stał się zbywalnym aktywem.

Zebrał zespół innych wykwalifikowanych programistów i analityków rynku finansowego, aby zaprojektować bota, który zautomatyzuje handel Bitcoin i pomoże zaoszczędzić czas użytkowników podczas handlu.

Plusy

  • Oszczędność czasu
  • Wysoki wskaźnik sukcesu
  • Natychmiastowe wypłaty
  • Codzienne wypłaty
  • Stałe źródło dochodu
  • Handel 24/7
  • Dostęp do szybkiej obsługi klienta

Wady

  • Brak możliwości obsługi większej ilości monet
  • Początkowy depozyt w wysokości $250 może być zbyt wysoki dla niektórych osób

Przewodnik po Auto-Tradingu

Auto-Tradingu Bitcoin Era

1. Utwórz darmowe konto

Aby utworzyć konto Bitcoin Era, musisz odwiedzić oficjalną stronę internetową i kliknąć “”Utwórz darmowe konto””. Wypełnij swoje dane osobowe, w tym nazwisko, adres e-mail i numer telefonu, a następnie kliknij “”Zarejestruj się teraz””. Zostaniesz połączony z autoryzowanym brokerem, który działa w Twojej jurysdykcji. Będziesz musiał wprowadzić dodatkowe informacje, takie jak majątek netto, miejsce zamieszkania i wcześniejsze doświadczenie handlowe.

2. Dokonaj wpłaty

Następny krok wymaga dokonania wpłaty. Minimalna dozwolona kwota to 250 dolarów. Zobaczysz wiele form płatności obsługiwanych w tym celu. Dlatego wybierz najbardziej odpowiedni dla siebie sposób. Depozyt zostanie natychmiast odnotowany na Twoim koncie lub może to potrwać chwilę, w zależności od szybkości przetwarzania wybranej przez Ciebie metody.

3. Zacznij handlować

Mając fundusze bezpieczne na swoim koncie Bitcoin Era, nadszedł czas na handel. Ale, przed wyruszeniem w tę podróż, będziesz musiał zweryfikować swoje konto przesyłając zdjęcie swojego wydanego przez urząd dowodu osobistego lub prawa jazdy i oficjalnego dokumentu, takiego jak rachunek za media, który pokazuje oficjalne nazwiska i miejsce zamieszkania. Dokumenty zostaną sprawdzone, a jeśli wszystko się zgadza, konto zostanie zatwierdzone w mniej niż godzinę. Zostaniesz przeniesiony do pulpitu nawigacyjnego do handlu na żywo, ustalając swoją strategię i pozwalając Bitcoin Era zająć się resztą.

Poświadczenia i opinie o Bitcoin Era

Nasz zespół napotkał wiele plotek, mówiących o tym, że bot został poparty przez kilka gwiazd i pojawił się w kilku najlepszych finansowych programach telewizyjnych. Starali się ustalić, czy faktycznie w tych roszczeniach jest jakaś prawda, przeglądając niektóre z ostatnich odcinków programów takich jak Dragons Den i Shark Tank. Niestety, nie mogli znaleźć żadnej wzmianki o Bitcoin Era, mimo że kryptowaluty zostały wspomniane w obu programach w ciągu kilku sezonów.

Starali się również znaleźć, czy jakaś gwiazda wyraźnie poparła tego robota, sprawdzając przeszłe wypowiedzi Marka Cubana, Warrena Buffeta i wielu innych opublikowanych w Internecie. Mimo że wielu z nich dobrze wypowiadało się o kryptowalutach i technologii blockchain w ogóle, nie było żadnego konkretnego poparcia dla bota. Niemniej jednak, brak takiego poparcia nie oznacza, że Bitcoin Era jest mniej imponujący.